SEAL-ELEKTROTECHNIK v.o.s.

Kompletní elektrická instalace prováděná bez projektové dokumentace podle požadavků investora v objektu DISCOLAND SYLVIE, Primátorská 3, Praha 8 (na přelomu roku 1991-92).

Rekonstrukce osvětlení v provozních halách, rekonstrukce nabijárny akuvozíků a další elektromontážní práce v objetu PRAGOLAKTOS Kyje.

Kompletní elektrická instalace v průmyslové chemické Čistírně firmy GEMATRIX s.r.o. Černošice.

Instalace rozsáhlých datových i silových rozvodů pro počítačovou síť - v bodově Generální prokuratury, rejstřík trestů; v administrativní budově Vodních staveb v Praze Libuši; v objektech společnosti Čechofracht Liberec, Cheb a Praha; v objektu Řízení leteckého provozu Smetanovo nábřeží, Praha 1 atd.

Kompletní rekonstrukce elektrické instalace (přeměna napětí) ve 13 bytových domech v Praze 2, 7 a 10.

Rekonstrukce osvětlení ve výrobních a skladových prostorách a rekonstrukce hlavního vstupu do areálu v závodě ORION, Praha 4 - Modřany.

Dodávku a montáž kompletní elektrické instalace v administrativních přístavbách skladových hal, rozšíření vnitřního osvětlení skladu 11, rekonstrukce elektrické instalace v dílnách údržby a garážích, úpravu elektrické instalace v administrativní budově a dalších objektech v areálu společnosti FERONA a.s., Polygrafická 3, Praha 10 - Malešice.

Dodávka a montáž kompletní elektrické instalace v rekonstruovaném druhém patře administrativní budovy a rekonstrukce elektrické instalace ve výrobních lodích 1 a 2 provozní haly společnosti PREFA Praha Průmyslová 5, Praha l0, provedená pro společnosti BETONBAU s.r.o.

Dodávka a montáž kompletní elektrické instalace v rekonstruovaném objektu České Spořitelny a.s. pobočka Lysá nad Labem, náměstí B. Hrozného 17.

Dodávku a montáž kompletní elektrické instalace, včetně slaboproudých rozvodů v novostavbě obecního domu v obci Stránčice.

Dodávka a montáž kompletní elektrické instalace, elektrického přímotopného vytápění včetně regulace, venkovního osvětlení a slaboproudých rozvodů v areálu společnosti PHARMOS a.s. Ostrava v Brandýsku okres Kladno.

Instalace elektrických rozvodů, zapojení čidel, pohonů a rozvaděčů na nových plnicích linkách Č. 2 a 3, včetně dodávky a montáže silových rozvaděčů a přívodů, rekonstrukce a rozšíření umělého osvětlení nad těmito linkami a připojení dalších zařízení pro plynulý chod celé výroby v areálu PEPSI-COLA ČR s.r.o. Kolbenova 50/5 10, Praha 9.

Demontáž plnicí linky, vyfukovačky a kompresorů v Maďarsku, opětná montáž a zprovoznění tohoto zařízení, včetně instalace přidružených rozvodů a osvětlení v areálu PEPSI-COLA SR, Malacky.

Dodávka a montáž kompletní elektrické instalace v třípatrové administrativní budově, skladové a výrobní hale, včetně demontáže plnicí linky, vyfukovačky a kompresorů v Itálii a opětné montáže a zprovoznění tohoto zařízení v areálu výrobního závodu na zpracování pitné vody, Zborov - rajón Ternopol, Ukrajina, obec Mlinivci společnosti HBSW a.s.(Dobrá voda).

Dodávka a montáž kompletní elektrické instalace v objektu bývalé polikliniky ul. Italská 35, Praha 2, rekonstruované na kanceláře.

Dodávka a montáž silnoproudé elektrické instalace a zařízení EPS v novém objektu skladu obalů společnosti P & G RAKONA Rakovník.

Dodávka a montáž kompletní silnoproudé i slaboproudé elektrické instalace včetně přípojky VN, NN a telefonu, trafostanice a venkovního osvětlení v areálu průmyslové prádelny společnosti LINDSTROM, průmyslová zóna u obce Žebrák (u dálnice D5).

Dávka a montáž kompletní silnoproudé elektrické instalace, včetně přemístění a znovuoživení stávajících slaboproudých rozvodů v rekonstruovaném vstupním prostoru GŘ Pražské teplárenské, a.s., Partyzánská 7, Praha 7.

Dodávka a montáž kompletní silnoproudé elektrické instalace v dostavbě školicího centra s kuchyní a jídelnou, rekonstrukce výrobní a skladové haly společnosti LUCENT TECHNOLOGIES, Poděbradská 57, Praha 9.

Dodávka a montáž kompletní elektrické instalace v nové hale třídírny sušené zeleniny, včetně montáže elektrických rozvodů a oživení technologie, kompletní elektrická instalace v nové hale přípravny zeleniny a v souvisejících prostorách, společnosti SEVEROFRUKT a.s., obec Trávčice č.p.78.

Dodávka a montáž kompletní elektrické instalace včetně slaboproudých rozvodů v rodinných domech (např. Usedlost Na Vavroušce p. Michaela Kocába), půdních vestavbách (např. Mozartova 10,Praha 5) a společných prostorách panelových domů (např. Božetická 8, Praha 4)

Dodávka a montáž kompletní elektrické instalace včetně elektrického vytápění, hromosvodu a slaboproudých rozvodů v objektu GOLF RESORT KARŠTEJN.

Dodávka a montáž kompletní elektrické instalace včetně slaboproudých rozvodů v bytovém domě, ul. Svobodova 11, Praha 2.

Dodávka a montáž kompletní elektrické instalace včetně hromosvodu v rekonstruovaném nádvorním objektu a objektu ostrahy a stravovacího provozu v areálu BIS ul. U Sluncové č.p. 8/6, Praha 8 - Karlín.

Rekonstrukce elektrické instalace, včetně elektroměrových rozvaděčů ve společných prostorách panelových domů v Praze 4, ul. Božetická 3396/8 a Rytířova 810.

Dodávka a montáž kompletní silnoproudé a slaboproudé elektrické instalace v dostavbě areálu sanatoria, společnosti PRONATAL s.r.o. Na dlouhé mezi 4/12, Praha 4.

Dodávka a montáž kompletní elektrické instalace, včetně slaboproudých rozvodů v rekonstruovaných školních kuchyních ZŠ BUREŠOVA, Burešova ul., Praha 9, ZŠ GENERÁLA FAJTLA ul. Třinecká, Praha 9 – Letňany, SOŠ Fišpanka, ul. Pod Balkánem 599/2, Praha 9.

Dodávka a montáž kompletní silnoproudé a slaboproudé elektrické instalace na dostavbě ZŠ s tělocvičnou Černošce - Mokropsy.